JEŻELI CHCESZ MIEĆ FORME JAK NIGDY DOTĄD!
TRENUJ W SPOSÓB JAK NIGDY DOTĄD


Nie ma znaczenia czy Jesteś na początku swojej przygody z kolarstwem, czy trenujesz już od dłuższego czasu. Proces budowania formy, zaczyna się od wytrenowania podstawowych umiejętności motorycznych, które większość z Nas zaniedbuje, przez ograniczone możliwości czasowe na trening. Wolimy wsiąść na rower i po prostu się przejechać, niż realizować plan i zadania treningowe, które mają kluczowy wpływ na nasze postępy. Pamiętaj, że jazda na rowerze bez planu, to tylko jazda na rowerze!

Decydując się na współpracę z VELOCITY, trenujesz nie dużo a mądrze. Każdy trening następujący po sobie, wynika z poprzedniego. Dzięki stałemu monitoringowi, kształtujemy trening pod Twoje możliwości. Na pierwszym spotkaniu przeprowadzamy ocenę sprawności, przez badania funkcjonalne oraz określamy Twoje progi treningowe za pomocą TESTU FTP.

Dalszy proces treningowy to zdobywanie umiejętności technicznych, ruchowych, siły, mocy poprzez treningi: kolarskie na trenażerach, rowerach spiningowych, siłowe na wolnych ciężarach, uzupełniające w formie rolowania i yogi i ponowne badania i testy co ok 6 tygodni, aby śledzić i manipulować wpływem treningu na Twoje osiągnięcia. Świetne efekty treningowe można zauważyć już po 3 miesiącach współpracy!

WEJDŹ Z NAMI NA WYŻSZY POZIOM TRENINGU

KARNET KOLARSKI

Dostęp do wszystkich zajęć kolarskich

499 zł

na miesiącTrening na trenażerach

MTB SZOSA TT

Testy FTP

Uzupełniający trening siłowy

Stały postęp

Programowanie zajęć w oparciu o MOC

Jazda na własnym rowerze przez cały rok

Wspólne wyjazdy szosowe

Możliwość przechowywania roweru

Opcja dodatkowych treningów na rolkach kolarskich

Zniżki na indywidulany plan treningowy


JESTEM ZAINTERESOWANY


ZOSTAW NAM WIADOMOŚĆ
ODEZWIEMY SIĘ!