Trening
kolarski

Oparty na pomiarze mocy

JEŻELI CHCESZ MIEĆ FORME JAK NIGDY DOTĄD!
TRENUJ W SPOSÓB JAK NIGDY DOTĄD


Nie ma znaczenia czy Jesteś na początku swojej przygody z kolarstwem, czy trenujesz już od dłuższego czasu. Proces budowania formy, zaczyna się od wytrenowania podstawowych umiejętności motorycznych, które większość z Nas zaniedbuje, przez ograniczone możliwości czasowe na trening. Wolimy wsiąść na rower i po prostu się przejechać, niż realizować plan i zadania treningowe, które mają kluczowy wpływ na nasze postępy. Pamiętaj, że jazda na rowerze bez planu, to tylko jazda na rowerze.

Decydując się na współpracę z VELOCITY, trenujesz nie dużo a mądrze. Każdy trening następujący po sobie, wynika z poprzedniego. Dzięki stałemu monitoringowi, kształtujemy trening pod Twoje możliwości. Na pierwszym spotkaniu przeprowadzamy ocenę sprawności, przez badania funkcjonalne oraz określamy Twoje progi treningowe za pomocą TESTU FTP. Dalszy proces treningowy to zdobywanie umiejętności technicznych, ruchowych, siły, mocy poprzez treningi: kolarskie na trenażerach, rowerach spiningowych, siłowe na wolnych ciężarach, uzupełniające w formie rolowania i yogi i ponowne badania i testy co ok 6 tygodni, aby śledzić i manipulować wpływem treningu na Twoje osiągnięcia. Najlepsze efekty zawodnicy osiągają po minimum 3 miesiącach współpracy!

WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM TRENINGU
NIE MARNUJ SWOJEGO CZASU!


NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SPRZĘT TRENINGOWY.
OD WAHOO FITNESS


STABILNOŚĆ

Trenażer KICKR SNAP jest wykonany ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości, jego podstawa solidnie trzyma się podłogi, a rower jest w nim stabilnie zamocowany – możesz więc wykonać najmocniejsze jednostki treningowe bez obaw o niepożądane zachowanie trenażera.

WYGODA

Korzystaj z wizualizacji i realnego odtworzenia obciążeniowego najlepszych i najcięższych tras kolarskich świata przy motywującej muzyce i ze stałą informacją zwrotną nt. techniki jazdy od trenerów uczestniczących w zajęciach.

OFERTA KOLARSKA

1 MIESIĄC WSPÓŁPRACY

600 zł karnet + 150 zł plan treningowy

3 MIESIĄCE WSPÓŁPRACY

550 zł karnet + 150 zł plan treningowy

6 MIESIĘCY WSPÓŁPRACY

500 zł karnet + 150 zł plan treningowy

12 MIESIĘCY WSPÓŁPRACY

450 zł karnet + 150 zł plan treningowy


DODATKOWO


-W OKRESIE CZERWIEC-SIERPIEŃ W KAŻDY WEEKEND WYJAZD SZOSOWY+OPENWATER

-PLAN WERYFIKOWANY CO TYDZIEŃ

-CO 6 TYG DARMOWA KONSULTACJA TRENERSKA PODSUMOWUJĄCA PRZEPRACOWANY OKRES

-NIEOGRANICZONY KONTAKT Z TRENEREM MAILOWY/MESSENDŻER


ZOSTAW NAM WIADOMOŚĆ
ODEZWIEMY SIĘ!