W tej dyscyplinie znajdziesz takie jednostki jak:

Trening kolarski

ZAWSZE PRECYZYJNIE DOPASOWANY TRENING!

Tylko w Velocity masz możliwość zasmakować prawdziwej rywalizacji w czasie rzeczywistym! Możliwe jest za symulowanie na trenażerze dowolnej, wybranej trasy na świecie lub czekającego Was wyścigu!
Rywalizacja z pozostałymi uczestnikami zajęć wprowadza w świat motywacji na poziomie niespotykanym dotąd na jakichkolwiek innych zajęciach kolarskich!
W sezonie wiosenno-letnim w każdy weekend organizujemy profesjonalnie przygotowane wyjazdy szosowe na trasy wokół Poznania. Kolarze podzieleni są na grupy pod względem zaawansowania i celów treningowych. Nowością jest grupa złożona wyłącznie z kobiet.

Sprawdź Nas!

Uzyskaj darmową 7 dniową wejściówkę na wszystkie zajęcia!

DSC_000001(61)
P_20170729_125629
IMG_9861
IMG_9542
DSC_000001(66)

Trenażery Wahoo Fitness

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SPRZĘT TRENINGOWY.

Studio Velocity zaopatruje swoich zawodników w najwyżej jakości sprzęt treningowy, zapomnij o spinningu i przesiądź się na całoroczną jazdę na swoim własnym rowerze z zachowaniem pozycji kolarskiej, bez korków na drodze i zatrzymywania się na czerwonym świetle. 

Stabilność

Trenażer KICKR SNAP jest wykonany ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości, jego podstawa solidnie trzyma się podłogi, a rower jest w nim stabilnie zamocowany – możesz więc intensywnie trenować bez obaw.

Wygoda

Korzystaj z wizualizacji i realnego odtworzenia obciążeniowego najlepszych i najcięższych tras kolarskich świata przy motywującej muzyce i ze stałą informacją zwrotną nt. techniki jazdy od trenerów uczestniczących w zajęciach.